Balmain ENVIE B Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | ENVIE B |
| Color | Brn/Gld (140) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
$66,412.00
Balmain ENVIE B Sunglass—
$66,412.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | ENVIE B |
| Color | Brn/Gld (140) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |



