Burberry 4442U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model | BE4442U |
| Color | Bordeaux (412887) |
| Shape | Cat eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$21,593.00
Burberry 4442U Sunglass—
$21,593.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model | BE4442U |
| Color | Bordeaux (412887) |
| Shape | Cat eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























