Calvin Klein Jeans 21212 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model | CKJ 21212 |
| Color |
Green Gradient (048) |
| Shape |
Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |
$8,430.00
Calvin Klein Jeans 21212 Sunglass—
$8,430.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model | CKJ 21212 |
| Color |
Green Gradient (048) |
| Shape |
Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |















