Dita DTS 531 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | DTS 531 |
| Color | Gold (03/RHD) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$57,000.00
Dita DTS 531 Sunglass—
$57,000.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | DTS 531 |
| Color | Gold (03/RHD) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |























