Gucci 1421S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1421S |
| Color |
Pink (004) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$6,431.25
Original: $18,375.00
-65%Gucci 1421S Sunglass—
$18,375.00
$6,431.25


Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1421S |
| Color |
Pink (004) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























