Idee 2646 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2646 |
| Color |
Muticolor (C2), Purple (C3) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $624.75
Original: $1,785.00
-65%Idee 2646 Sunglass—
$1,785.00
$624.75







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2646 |
| Color |
Muticolor (C2), Purple (C3) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | CHINA |























