Irus 1075 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1075 |
| Color |
Blue (C3), Dark Blue (C1), Black (C4), Red & Black (C2) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 142 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $409.50
Original: $1,170.00
-65%Irus 1075 Sunglass—
$1,170.00
$409.50















Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1075 |
| Color |
Blue (C3), Dark Blue (C1), Black (C4), Red & Black (C2) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 142 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |







