MAUI JIM 331HS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 331HS |
| Color |
Havana Brown (10) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$17,242.00
MAUI JIM 331HS Sunglass—
$17,242.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 331HS |
| Color |
Havana Brown (10) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |























