MAUI JIM 825HS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 825HS |
| Color |
Light Brown (24S) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length |
140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$5,457.20
Original: $15,592.00
-65%MAUI JIM 825HS Sunglass—
$15,592.00
$5,457.20

Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 825HS |
| Color |
Light Brown (24S) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length |
140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |























