Michael Kors 2184U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2184U |
| Color | Pink to Clear (32556F), Black (30058G), Brown Transparent (3938T5) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $8,168.00
Michael Kors 2184U Sunglass—
$8,168.00









Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2184U |
| Color | Pink to Clear (32556F), Black (30058G), Brown Transparent (3938T5) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























