Mont Blanc 0263S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0263S |
| Color |
Blue (004) |
| Shape | Wayfarer |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$6,431.25
Original: $18,375.00
-65%Mont Blanc 0263S Sunglass—
$18,375.00
$6,431.25


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0263S |
| Color |
Blue (004) |
| Shape | Wayfarer |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





