Oakley 9483 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9483 |
| Color | Polished Clear (03), Satin Black (04) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Steel |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,672.20
Original: $10,492.00
-65%Oakley 9483 Sunglass—
$10,492.00
$3,672.20





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9483 |
| Color | Polished Clear (03), Satin Black (04) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Steel |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |



