Phillipe Morelle 828 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Phillipe Morelle |
| Model | PM828 |
| Color | Brown (C2), Black (C1), Transparent (C3) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell and Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,092.00
Phillipe Morelle 828 Sunglass—
$2,092.00










Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Phillipe Morelle |
| Model | PM828 |
| Color | Brown (C2), Black (C1), Transparent (C3) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell and Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |























