Phillipe Morelle 848 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Phillipe Morelle |
| Model | PM848 |
| Color | Brown (C3) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
$2,092.00
Phillipe Morelle 848 Sunglass—
$2,092.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Phillipe Morelle |
| Model | PM848 |
| Color | Brown (C3) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |











