Prada 50WS Sunglass
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR50WS |
| Color | Pale Gold (ZVN4K0) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$9,026.50
Original: $25,790.00
-65%Prada 50WS Sunglass—
$25,790.00
$9,026.50



Description
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR50WS |
| Color | Pale Gold (ZVN4K0) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























