Ray-Ban 4314N Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4314N |
| Color | Pink (1282A5) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$3,531.50
Original: $10,090.00
-65%Ray-Ban 4314N Sunglass—
$10,090.00
$3,531.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4314N |
| Color | Pink (1282A5) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























