Saint Laurent M131 Sunglass
@@@
| Brand | Saint Laurent |
| Model | SL_M131 |
| Color |
Black (001) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$19,800.00
Saint Laurent M131 Sunglass—
$19,800.00



Description
@@@
| Brand | Saint Laurent |
| Model | SL_M131 |
| Color |
Black (001) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |

