Salvatore Ferragamo 1012 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Salvatore Ferragamo |
| Model No | SF1012 |
| Color | Brown (001) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |
$17,947.00
Salvatore Ferragamo 1012 Sunglass—
$17,947.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Salvatore Ferragamo |
| Model No | SF1012 |
| Color | Brown (001) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |