Swarovski 6018 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6018 |
| Color | Black (100187), Transparent Dark Havana (104587) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $17,542.00
Swarovski 6018 Sunglass—
$17,542.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6018 |
| Color | Black (100187), Transparent Dark Havana (104587) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























