Tommy Hilfiger TH2663 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No | TH2663 |
| Color |
Black and Purple(C-1), Tortoise Blue(C-6) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $8,242.00
Tommy Hilfiger TH2663 Sunglass—
$8,242.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No | TH2663 |
| Color |
Black and Purple(C-1), Tortoise Blue(C-6) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |























