Versace 4307 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4307 |
| Color | Black (GB1/87) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,352.20
Original: $15,292.00
-65%Versace 4307 Sunglass—
$15,292.00
$5,352.20


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4307 |
| Color | Black (GB1/87) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















