Versace 4468U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4468U |
| Color |
Full Blue (545087), Black (GB1/87) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $17,617.00
Versace 4468U Sunglass—
$17,617.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4468U |
| Color |
Full Blue (545087), Black (GB1/87) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















