Vogue 5585S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO55845S |
| Color |
Dark Havana (W65673) |
| Shape |
Irregular |
| Material |
Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$1,546.30
Original: $4,418.00
-65%Vogue 5585S Sunglass—
$4,418.00
$1,546.30


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO55845S |
| Color |
Dark Havana (W65673) |
| Shape |
Irregular |
| Material |
Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























