Balenciaga 0306S Sunglass
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0306S |
| Color |
Pink (005), Black (001) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $5,932.50
Original: $16,950.00
-65%Balenciaga 0306S Sunglass—
$16,950.00
$5,932.50





Description
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0306S |
| Color |
Pink (005), Black (001) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















