Balenciaga 0310SK Sunglass
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0310SK |
| Color |
Tortoise (002) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$7,533.75
Original: $21,525.00
-65%Balenciaga 0310SK Sunglass—
$21,525.00
$7,533.75


Description
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0310SK |
| Color |
Tortoise (002) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















