Emporio Armani 4236U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4236U |
| Color |
Matte black (5001T3) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$12,968.00
Emporio Armani 4236U Sunglass—
$12,968.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4236U |
| Color |
Matte black (5001T3) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























