Guess 00038 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | GU 00038 |
| Color |
Black (01B) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 12 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
$2,333.45
Original: $6,667.00
-65%Guess 00038 Sunglass—
$6,667.00
$2,333.45



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | GU 00038 |
| Color |
Black (01B) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 12 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |















