Guess 00043 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | GU 00043 |
| Color |
Pink (32P) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
$2,333.45
Original: $6,667.00
-65%Guess 00043 Sunglass—
$6,667.00
$2,333.45



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | GU 00043 |
| Color |
Pink (32P) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |















