Marc Jacobs 585/S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Marc Jacobs |
| Model No |
MJ 585/S |
| Color | Green (PEF/QT), Black (2M2/9O) |
| Shape |
Pilot |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,226.25
Original: $12,075.00
-65%Marc Jacobs 585/S Sunglass—
$12,075.00
$4,226.25





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Marc Jacobs |
| Model No |
MJ 585/S |
| Color | Green (PEF/QT), Black (2M2/9O) |
| Shape |
Pilot |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |























