Mont Blanc 0235S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0235S |
| Color |
Black (001) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$6,221.25
Original: $17,775.00
-65%Mont Blanc 0235S Sunglass—
$17,775.00
$6,221.25


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0235S |
| Color |
Black (001) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























