Oakley 4123 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO4123 |
| Color | Matte gunmetal (07) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 132 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$12,518.00
Oakley 4123 Sunglass—
$12,518.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO4123 |
| Color | Matte gunmetal (07) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 132 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























