Oakley 9154 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9154 |
| Color | Polished Pink (64) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 133 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$2,517.20
Original: $7,192.00
-65%Oakley 9154 Sunglass—
$7,192.00
$2,517.20


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9154 |
| Color | Polished Pink (64) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 133 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























