Oakley 9286 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9286 |
| Color | Olive Ink (03), Matte Crystal Black (05) |
| Shape | Square |
| Material | Steel |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,987.20
Original: $11,392.00
-65%Oakley 9286 Sunglass—
$11,392.00
$3,987.20





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9286 |
| Color | Olive Ink (03), Matte Crystal Black (05) |
| Shape | Square |
| Material | Steel |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























