Oakley 9374 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9374 |
| Color | Black (53) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 63 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Bridge Width | 10 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$6,892.00
Oakley 9374 Sunglass—
$6,892.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9374 |
| Color | Black (53) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 63 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Bridge Width | 10 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























