Phillipe Morelle 5115 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Phillipe Morelle |
| Model | PM5115 |
| Color | Black (C1), Havana (C2), Transparent Blue (C4) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $732.20
Original: $2,092.00
-65%Phillipe Morelle 5115 Sunglass—
$2,092.00
$732.20











Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Phillipe Morelle |
| Model | PM5115 |
| Color | Black (C1), Havana (C2), Transparent Blue (C4) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Bridge Width | 20 mm |























