Police E51K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Police |
| Model | POE51K |
| Color | Gradient Grey (305), Gradient Dark Blue (531), Gradient Brown (A22) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $7,710.00
Police E51K Sunglass—
$7,710.00









Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Police |
| Model | POE51K |
| Color | Gradient Grey (305), Gradient Dark Blue (531), Gradient Brown (A22) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















