Ray-Ban 3737 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3737 |
| Color | Silver (003/6G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,141.50
Original: $14,690.00
-65%Ray-Ban 3737 Sunglass—
$14,690.00
$5,141.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3737 |
| Color | Silver (003/6G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















