Police L11K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Police |
| Model | POL11K |
| Color | Grey (302), Gradient Brown (H34), Blue (K07B) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,926.70
Original: $8,362.00
-65%Police L11K Sunglass—
$8,362.00
$2,926.70








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Police |
| Model | POL11K |
| Color | Grey (302), Gradient Brown (H34), Blue (K07B) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























