Prada 02ZSU Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PS 02ZSU |
| Color | Matte black (1BO02G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$31,190.00
Prada 02ZSU Sunglass—
$31,190.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PS 02ZSU |
| Color | Matte black (1BO02G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























