Prada 19WS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR19WS |
| Color | Black (1AB5S0), Tortoise (2AU8C1), Matte Black (1BO0B7), Abstract Orange (06V40E) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $36,290.00
Prada 19WS Sunglass—
$36,290.00












Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR19WS |
| Color | Black (1AB5S0), Tortoise (2AU8C1), Matte Black (1BO0B7), Abstract Orange (06V40E) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























