Prada 22ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR22ZS |
| Color | Caramel Tortoise (07R0A6), Black (1AB0A7) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $9,271.50
Original: $26,490.00
-65%Prada 22ZS Sunglass—
$26,490.00
$9,271.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR22ZS |
| Color | Caramel Tortoise (07R0A6), Black (1AB0A7) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |













