Prada 53TS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | 53TS |
| Colour | Matte Black (1BO/0A7) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
$18,290.00
Prada 53TS Sunglass—
$18,290.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | 53TS |
| Colour | Matte Black (1BO/0A7) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |













