Prada 51ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PS 51ZS |
| Color | Black (15P20B) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$31,090.00
Prada 51ZS Sunglass—
$31,090.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PS 51ZS |
| Color | Black (15P20B) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























