Prada A05S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A05S |
| Color | Black malt tortoise (16O10C ) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$12,701.50
Original: $36,290.00
-65%Prada A05S Sunglass—
$36,290.00
$12,701.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A05S |
| Color | Black malt tortoise (16O10C ) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























