Prada A51S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A51S |
| Color | Pale gold (ZVN50C) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$38,190.00
Prada A51S Sunglass—
$38,190.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A51S |
| Color | Pale gold (ZVN50C) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























