Ray-Ban 0101S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB0101S |
| Color |
Silver (003/GA) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm, 62 mm |
| Bridge Width | 11 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$14,690.00
Ray-Ban 0101S Sunglass—
$14,690.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB0101S |
| Color |
Silver (003/GA) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm, 62 mm |
| Bridge Width | 11 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























