Ray-Ban 2132 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2132 |
| Color | Matte Black (622), Black & Crystal Green (901L), Tortoise (902), Black (646231), Havana (89476), Transparent (677432), Black & Green (901/58), Light Havana (710/51) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $10,990.00
Ray-Ban 2132 Sunglass—
$10,990.00
























Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2132 |
| Color | Matte Black (622), Black & Crystal Green (901L), Tortoise (902), Black (646231), Havana (89476), Transparent (677432), Black & Green (901/58), Light Havana (710/51) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























