Ray-Ban 2183 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2183 |
| Color |
Havana Brown (122513) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type |
Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$10,090.00
Ray-Ban 2183 Sunglass—
$10,090.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2183 |
| Color |
Havana Brown (122513) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type |
Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























