Ray-Ban 2191 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2191 |
| Color | Transparent Havana (1292B1), Havana on transparent brown (129257), Black (901/31),Black on transparent(12943M) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,881.50
Original: $11,090.00
-65%Ray-Ban 2191 Sunglass—
$11,090.00
$3,881.50











Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2191 |
| Color | Transparent Havana (1292B1), Havana on transparent brown (129257), Black (901/31),Black on transparent(12943M) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























