Ray-Ban 2203 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB 2203 |
| Color | Black (901/32) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$4,161.50
Original: $11,890.00
-65%Ray-Ban 2203 Sunglass—
$11,890.00
$4,161.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB 2203 |
| Color | Black (901/32) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























